MEDYAON

Web tabanlı yazılım geliştirme alanında uzmanız.

Web tabanlı yazılım teknolojileri alanında kendimizi uzmanlaştırdık. 2007 yılından bu yana internet odaklı gelişimimize yapılmayan ilkleri hayata geçirerek devam ediyoruz.

Dijital fikirlerle markaların dijital pazarlama süreçlerinde aktif rol alıyoruz.

Markaların dijital pazarlama ve iletişim faaliyetlerine artı değer sağlayacak tam servis dijital ajans hizmetleri sunuyoruz. Yeni teknolojileri, interneti ve sosyal medyayı kullanarak marka ihtiyaçlarına özel dijital fikirler, kampanyalar, web ve mobil tabanlı servisler üretiyoruz. Kullanıcı deneyimi tasarımının önemine inanıyor ve her projeyi işlevsellik, beğenirlik ve kullanılabilirlik açısından ayrı ayrı değerlendirerek final ürünü bütünsel olarak geliştiriyoruz.

Sürekli Ar-Ge yaparak üretim kabiliyetimizi yeni iş fikirleri ile buluşturuyoruz.

Ar-Ge'nin önemine inanıyor, bilgi birikimi ve üretim kabiliyetini yeni nesil iş fikirlerinin geliştirilmesi için kullanıyoruz. İç bünyemizde oluşturduğumuz Ar-Ge ekibiyle özel projeler ve internet yatırımları için çalışmalar yürütüyoruz. Ar-Ge faaliyetleri ile bir yandan toplum yaşamına fayda sağlayan diğer yandan da ticari işletmelerin iş süreçlerini daha katma değerli yönetmeleri ve gelişmiş raporlama araçları ile verimliliklerini arttırmaları için özel hizmetler sunuyoruz.