GİRİŞİMLER

Ustası Burada

USTASI BURADA

Marka
Ustası Burada

Firma Ünvanı
Ustası Burada Bilişim Ticaret A.Ş.

Faaliyetleri
Ustası Burada, işinin erbabı ustaları ve kalitesini kanıtlamış firmaları, ihtiyaç sahibi kullanıcıları ile biraraya getiren Türkiye’nin en büyük dijital platformudur. Ücretsiz Üyelik ve Ücretsiz İlan Yayınlama modelleri ile hizmet veren Ustası Burada’da, Türkiye’nin tüm şehirlerinden usta ve firma ilanları yayınlanır.
Tüm ustalar ve her ölçekteki firma için de yeni müşteriler edinme, arama motorlarında üst sıralarda yer alma ve diğer mecralara göre çok daha etkili ve çok daha hesaplı tanıtım yapma fırsatını sunar.

İletişim Bilgileri
Adres : Akpınar Cad. GW Plaza No:22 Kat:9 Odunluk - Nilüfer / BURSA
Telefon: 0850 888 87 82
E-Posta : info@ustasiburada.com
Web : www.ustasiburada.com

Ustası Burada

RADE BİLİŞİM

Marka
Rade

Firma Ünvanı
Rade Bilişim Hizmetleri Tic.Ltd.Şti.

Faaliyetleri
Yeni nesil bulut uygulamalarını destekleyen güçlü altyapısı ve 7/24 yüksek kaliteli kesintisiz sunucu hizmetleri ile günümüz işletmelerinin veri merkezi hizmetlerini eksiksiz karşılamakta ve verimliliklerini arttırmaktadır.
Rade, güncel teknolojik gelişmelerle paralel altyapısını sürekli güncel tutmayı şirket kültürünün ana ilkesi edinmiştir. Sürekliliği esas alarak müşterilerine bilinçli ve sürdürülebilir hizmetler sunmayı hedeflemektedir. Bu yaklaşım ile işletmelere özel anahtar teslim butik projeler ve farklı müşterilerin farklı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik her bütçeye ve her ihtiyaca cevap veren hazır paketler ile kapsamlı çözümler sunmaktadır.

İletişim Bilgileri
Adres : Soğukkuyu Mah. 1.Hürriyet Cad. No:8/1 Osmangazi / BURSA
Telefon: 0850 500 1 555
E-Posta : info@rade.com.tr
Web : www.rade.com.tr